Kulinarika -konferens
Ta med dig dina kollegor eller andra grupperingar för konferens och möte i vackra mötes- och föreläsningslokaler. Här finns plats för grupper från 10 personer upp till 50 deltagare.
Lokalerna har WiFi-nätverk, projektor och högtalaranläggning. I samband med konferensen eller mötet erbjuds smakrika måltider och aktiviteter kopplade till mat och dryck.
Lokal ”Vita Huset” har 12 platser. WiFi, teknisk utrustning. Fri tillgång till kök som också kan användas som grupprum. Måltider intas på Kulinarika.
Lokal Kulinarika för större grupper, upp till 50 personer. Wifi och teknisk utrustning finns. Måltider intas på Verandan.
Kontakta Kulinarika för offert. Vill ni ha boende så finns enklare boende för upp till 22 personer i dubbelrum, det är i småstugor på gården men också i hus i hos goda grannar. Middag motsvarar 3 rätter. Möjlighet att lägga till aktivitet samband med middag.